born to be artist

2. january 2012 at 12:00 |  writing
pokud chcete znát důvod,proč tu jsem tak nejprve si přečtěte 'článek',který jsem měla na tumblru http://thesecretlifeofoneteenager.tumblr.com/ .

..............................................................................

Rok 2011 pro mě nabyl nijak zvlášť zajímavý. Asi jediná velká věc,která se stala, že jsem se dostala na těžkou školu. Vyměnila jsem prostředí s jinými lidmi,se kterými se snažím postupně seznámit. Rok uběhl a já jsem pořád tam,kde jsem byla na začátku roku 2011.
Ten nadpis? Ne,nechci se tu vůbec vytahovat. Já totiž miluju umění. Na minulém blogu jsem to už psala :))),že si vystuduju nějakou vejšku a jako vedlejší nějakou umělku,třeba fotografickou. Letos se chci zaměřit na kreslení a malování. Prostě musím jen kreslit a kreslit a svojím si chyby,které mi nejdou. Loni jsem se doslova vykašlala na focení. Taky jsem si já blbec v září rozbila objektiv od zrcadlovky.Oprava stojí nějak kolem 3.tis. K tomu jsem v tu dobu platila stejnou sumu za učebnice. Šetřím každou korunu, protože fotit kompaktem není to ono. Přiznám se,že na zkoušce s kapelou jsem byla jen jednou. Kluci mi vždy o zkoušce řeknou den předtím, ale já si organizuju věci týden dopředu ://. Co mi doopravdy teď chybí je prostředí a atmosféra divadla(divadel).Dlouho jsem nebyla na opeře. Sedět si v první řadě na každém představení jako bohatý fracek,který má nejlepší výhled na pódium a do orchestru. To je tím,když máte kamarádku,jejíž mamka je operní zpěvačka..V lednu jdu na balet. Určitě chci jít tak aspoň 2x na činohru.

Myslím,že tahle píseň je dávno zapomenutá nebo ji nikdo nezná.

Název blogu - follow dreams jsem si vybrala,protože letošním rokem zahajuju splňování svých snů. Dosud jsem byla líná. Nic mi jen tak nepříjde pod nos. Nesnášela jsem sny, protože jsem i napůl realista a nadávala jsem,že mi realita nakope zadek a řekne mi,kdo je tady pánem.Letošní rok znamená pro mě ... něco nového. Nenechám si ho jen tak proklouznout mezi prsty jako r 2011.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Dreamy | Web | 2. january 2012 at 19:06 | React

Pěkný článek, vlastně je i pro mě takovým "slovem do pranice", jak se říká :) Protože se musím přiznat, že ač byl pro mě rok 2011 inspirativní a obohacující jako každý rok (člověk se změní, přijde si ke spoustě nových poznání a tak dále...), mohla jsem být v tom předchozím roce více aktivnější - mohla jsem více uskutečňovat svoje sny. Takže tímhle článkem mi vlastně celkem mluvíš z duše.

Ale od toho tu máme nový rok, který bude lepší a lepší - zkrátka takový, jak my sami budeme chtít. :)) Přeji Ti mnoho štěstí a úspěchů v roce 2012, ať se Ti podaří plnit si své sny. Já se pokusím o totéž ;)

2 Žanet | Web | 2. january 2012 at 19:35 | React

Snívanie? Stále snívam. O nem a o tom že by som konečne mohla byť šťastná. Že život predsa nemôže byť až taká svine, ako by ma nezničil už dosť. Ale väčšinou zistím že sa mýlim. No čo už. Zvykla som si (nie, to je lež). Prajem veľa šťastia v plnení tvojich snov ;)

3 Creencia | Web | 3. january 2012 at 15:48 | React

Ahoj, vítám tě zpátky :)  Rok 2O12 je pro mě taky rokem, kdy si chci plnit své sny a cíle :)
Divadlo mám ráda... činoher jsem za poslední půlrok viděla už dost, teď mě to láká na muzikály.. jen si najít čas a volné lístky :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement